Jednodniowe Wycieczki Szkolne Kwiecień - Czerwiec 2019 < oferta specjalna > 

Agroturystyka "Brzoza"

 

OPIS OBIEKTU:

Agroturystyka BRZOZA jest niewielkim gospodarstwem rolnym (3,5ha), przekształconym w roku 1998 w gospodarstwo agroturystyczne. Położone w niewielkiej odległości od centrum torunia ( 10 km) w cichej, zapomnianej maleńkiej wiosce, zapewnia idealną bazę noclegową dla turystów, potrzebujących ciszy i spokoju. Zajmuje ono 3,5 ha terenów zielonych, bogato porośniętych drzewami i krzewami, które dają poczucie izolacji od zgiełku miasta ,ulicy , sąsiadów.Polecamy dla turystów odwiedzających toruń, zarówno indywidualnie, jak i dla grup zorganizowanych.

WYPOSAŻENIE POKOI:

Wynajmujemy pokoje we własnym domu, w którym mieszkamy przez cały rok. Dla gości wydzieliliśmy dwie części mieszkalne, z których każda posiada własne wejscie, kuchnię , łazienkę i dwa lub trzy pokoje, w których jednorazowo mozemy gościć nawet 30 osób. Razem posiadamy do wynajęcia 5 pokoi 2-6 osobowych.

DODATKOWE INFORMACJE:

Wszystkie pokoje są wyposarzone w TV, sieć internetową, dostęp do kuchni i łazienki zapewniony. Łazienka na wyłączność - po uzgodnieniu z włascicielem. Oferujemy również: wędkowanie na zarybionym stawie naszego gospodarstwa łódki i rowery wodne naukę jazdy konnej ,zaprzęgi, kuligi, oprowadzanie, lonże rowery strzelnice pneumatycznę konsole playstation piłkarzyki mini-boisko do siatkówki i piłki noznej ogniska i rożen Można zobaczyć u nas zwierzeta hodowlane, które wychowały się w kontakcie z ludźmi, są bezpieczne i przyjaźnie nastawione. - bezprzewodowy dostęp do internetu (hotspot wifi) w obrębie gospodarstwa.

ATRAKCJE W POBLIŻU:

Nasze gospodarstwo znajduje sie w niedalekiej odległości od trasy wylotowej z Torunia w kierunku Włocławek - Łódź, w poblizu węzła drogowego BRZOZA CZERNIEWICE.

Od centrum słynnego miasta do nas jest tylko 10 km.

 


Agroturystyka "Brzoza" Robert Bugajski, 87-103 Toruń 5, ul. Ciechocińska 23, Brzoza
tel.: (56) 622-94-10, 0 601 845 955
robert@bugajski.pl
Toruń - tanie noclegi - Agroturystyka Brzoza - 10 km od centrum Torunia
Copyright © 2001-2019 www.bugajski.pl